Instrumenti un elektropreces

Lukturīši, mērlentes, daudzfunkcionāli naži un cita veida instrumenti – tās ir ikdienišķas lietas, kas mums ir līdzās. Laiku pa laikam mums sadzīvē nākas izmantot šos mazos funkcionālos instrumentus. Izvēlieties dāvanai šīs praktiski izmantojamās lietas, jo tās nav tikai interesanta dizaina priekšmeti! Lukturītis ar uzdruku ir viena no pieprasītākajām prezentreklāmas precēm. Piedāvājumā atrodami gan kabatas lukturīši, gan lukturīši – atslēgu piekari, daudzfunkcionāli  lukturīši, lukturi ar LED gaismu un lukturi ar lāzera staru, lukturi ar magnētu. Tik pat dažādi ir daudzu funkciju naži  – kabatas nazīši, kas papildināti ar korķu viļķi, šķērēm vai tehniska rakstura instrumentiem. Plašajā sortimentā iekļauti dažāda cenu līmeņa un materiāla naži,  tai skaitā apdrukai piemēroti ir pasaulē atzīta Šveices zīmola Victorinox kabatas nazīši, un daudzfunkcionāli nazīši ar koka elementiem.

Personificēti instrumenti un elektropreces ar apdruku un gravējumu.

Papildināti ar logo vai cita dizaina iestrādi – uzdruku vai gravējumu, palīginstrumenti un elektropreces kļūst par prezentreklāmu.
Izvēlieties dāvanai šīs funkcionālās lietas – apdrukāts nazītis vai apdrukāta mērlente ir piemērota dāvana vīriešiem, savukārt apdrukāts lukturītis lieti noderēs ikvienam.
Populārākie palīginstrumentu personificēšanas veidi – sietspiede, transfērdruka un gravējums.  Ja izvēlētais reklāmas suvenīrs ir izgatavots no metāla, tad rekomendējam gravējumu – gravējums uz lukturīša vai gravējums uz kabatas nazīša, ir noturīgs un izskatīsies reprezentabli.