Konfektes un citi saldumi

Prezentreklāma var būt dažāda. Saldās reklāmas dāvanas, kas personificētas ar uzņēmuma logo un apdrukātas atbilstoši Jūsu iecerēm, kļūs par pozitīvu pārsteigumu saņēmējam. Saldās prezentreklāmas īpašības – garša, smarža un vizuālais noformējums veido iespaidu par dāvinātāju.
Piedāvājumā: šokolādes konfektes ar apdruku, personificēti konfekšu komplekti, iecienīto Pūres trifeļu komplekti ar individuāli izstrādāta dizaina uzdruku, cepumi ar uzdruku.
Mazās reklāmas ledenes ar apdruku vai Konfektes „Gotiņa” individuālas apdrukas ietinamajā papīrā būs brīnišķīga krāsaina un salda dāvana izstādēs un citos reklāmas pasākumos!
Vēlies savdabīgāku un tajā pašā laikā iecienītu saldo reklāmas dāvanu? Tad piedāvājam Latvijā gatavotus ogu un augļu ievārījumus, izveidosim riekstu un žāvētu augļu komplektus, komplektus ar medu, tēju un sīrupu.

Personificētas konfektes un citas saldās dāvanas.

Izvēlieties konfektes, cepumus, šokolādi un mēs izveidosim reklāmas dāvanu, kas sagādās prieku tās saņēmējam! Konfektes un šokolāde ar apdruku ir populāra prezentreklāma. Lai arī tā nav ilgstoši lietojama reklāmas dāvana, šī reprezentācijas dāvana raisa pozitīvas emocijas, ja ir rūpīgi noformēta. Izvēloties dāvanai saldo reklāmas preci ar apdruku, ir plašas personificēšanas iespējas – druka uz ietinamā paīra, druka uz dāvanu kastītes, šokolāde ar apdruku, cepumi ar apdruku.