Krūzes, termosi un ūdens pudeles

Ir lietas, kuras mēs izmantojam katru dienu, un viena no šādām lietām ir krūze. Keramikas, porcelāna un stikla krūzes ar logo tiks lietotas gan uzņēmumā, gan ikviena mājās ikdienā, tāpēc krūzīte ar apdruku vai glāze ar apdruku būs ļoti praktiska un atgādinoša prezentreklāmas. Apdrukāta krūze atgādinās tās īpašniekam ikdienā par Jums vai Jūsu uzņēmumu. Savukārt apdrukāts alus kauss, termoss vai termokrūze būs īpaša dāvana, kas, sildoties aukstā laikā ar karstu dzērienu, liks domāt par Jūsu gādīgo attieksmi.

Kādu krūzīti izvēlēties apdrukai?

Izvēloties krūzīti apdrukai, izvērtējiet krūžu dizainu, to cenas un kas būs personificētās krūzītes saņēmējs. Mūsu piedāvājumā ir keramikas, porcelāna un stikla krūzītes apdrukai dažādās cenu kategorijās, kā arī piedāvājam krāsainas  krūzītes ar apakštasīti apdrukai. Tradīcijām bagātajos vasaras saulgriežos populārs reklāmas suvenīrs ir apdrukāti  stikla vai keramikas alus kausi, ziemas saulgriežos - termokrūzes un termosi ar apdruku. 

Mūsu piedāvājumā jebkuras krūzītes apdruka un termosa apdruka. Ieteiksmim piemērotāko personificēšanas metodi - tampodruku, dekoldruku vai sietspiedes tehnoloģiju.