Mājai un atpūtai

Priekšmeti, kas ir mums līdzās, ir brīnišķīga atgādinoša prezentreklāma, ja uz tiem ir Jūsu logo! Lietojot, piemēram, apdrukātu dvieli, personificētu pledu vai bāra piederumus, logo tiks uzlūkots.  Lūk, iespēja  prezentreklāmai popularizēt uzņēmumu vai  zīmolu.
Vasarā populārāki ir apdrukāti reklāmas suvenīri, kas ir saistīti ar atpūtu dabā un pie jūras. Tie ir apdrukāti dvieļi, apdrukāti salokāmi krēsli, apdrukātas spēles aktīvai atpūtai, personificētas ar uzdruku pludmales bumbas, grilla piederumi, saules brilles, šūpuļtīkli un citi jauki personificēti reprezentācijas priekšmeti ar uzdruku, gravējumu vai izšuviumu.  Citos gadalaikos iecienīti ir apdrukāti bāra piederumu komplekti, dvieļi ar izšuvumu un interjera priekšmeti - vāzes, foto rāmīši ar apdruku.

Personificētas preces mājai un atpūtai ar apdruku, gravējumu vai izšuvumu.

Izvēlieties kādu no šīm lieliskajām prezentreklāmas lietām – individuālai lietošanai dvieli ar izšuvumu vai apdruku, pledu ar izšuvumu, kolektīvā lietošanai grilla vai bāra piederumus ar uzdruku, personificētas galda spēles vai spēles atpūtai dabā. Cik plašs ir šīs tematikas reklāmas suvenīru klāsts, tik plašas ir personifikācijas iestrādes iespējas uz tiem – tampodruka, sietspiede, transfērdruka, karstpiede, dekoldruka, gravēšana un izšūšana. Ieteiksim Jūsu izvēlētajam reklāmas suvenīram piemērotāko personificēšanas veidu.