Rakstāmlietas, pildspalvas

Pieaugušajiem nav daudz mīļlietiņu, bet ja ir, tad starp tām noteikti būs iemīļotā pildspalva. Iespējams, ka tieši tāpēc pildspalvas un zīmuļi ir vispieprasītākais prezentreklāmas suvenīrs. Apdrukāta pildspalva ir vienkāršs, bet trāpīgs veids, kā sadarbības partneriem vai darbiniekiem likt justies īpašiem. Turklāt ar Jūsu uzņēmuma logo apdrukāta un ikdienā izmantota pildspalva kalpos kā lielisks Jūsu uzņēmuma popularizētājs.

Uz pildspalvām un citām rakstāmlietām ir iespējams iestrādāt ne tikai Jūsu uzņēmuma logo, bet arī kontaktinformāciju, kas pildspalvu padarīs gan par rakstāmlietu, gan arī arī par ikdienā pielietojamu Jūsu uzņēmuma vizītkarti. Mēs piedāvājam vairākus pildspalvu un citu rakstāmlietu apdrukas veidus – tampondruku, digitālo druku un gravēšanu.

Personificētas pildspalvas un zīmuļi ar apdruku un gravējumu.

Nozīmīgs jautājums, izvēloties piemērotāko rakstāmlietu apdrukai - kas būs apdrukātās pildspalvas saņēmējs un lietotājs. Zemāku izmaksu plastmasas pildspalvas būs lielisks izdales materiāls konferencēs un semināros. Metāla pildspalvas būs piemērota kā nozīmīgāka dāvana īpašās situācijās un kā dāvana darbiniekiem vai sadarbības partneriem. Mūsu sortimentā arī pasaulē atzītu zīmolu pildspalvas, kas būs augstākā līmeņa dāvana. Savukārt eko pildspalva būs piemērota rakstāmlieta visiem, kam svarīgi parādīt draudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi.

Nebaidies no spilgtuma – ja ir sajūta, ka neviena no iepriekšminētajām pildspalvām neizteiks Jūsu uzņēmuma izteiksmīgo būtību, izvēlies apdrukai pamanāmāku rakstāmlietu – pildspalvu ar mirdzošiem Swarovski kristāliem, gudro pildspalvu ar iebūvētu zibatmiņu vai dažādus krāsainus zīmuļus un spilgtus marķierus!