Somas un maki

Somas un maki ir praktiska rakstura dāvanas, kas ir nepieciešamas dažādās situācijās, tādēļ gan somām, gan makiem ir jābūt ērti lietojamiem un vizuāli pievilcīgiem. Plašajā biznesa dāvanu sortimentā iekļauti eleganti  maki vīriešiem un maki sievietēm, maki, kas ir piemēroti bērniem un jauniešiem un augstas kvalitātes reprezentatīvas  dāvanas, ādas izstrādājumi - ādas maki un ādas somas, ar ko iepriecināt visizsmalcinātākos klientus un biznesa partnerus. Piedāvājumā ir dažāda pielietojuma somas:  sporta somas, ceļojumu somas, konferenču somas, datoru somas, iepirkumu somas un aukstuma somas, un iepirkumu maisiņi; klasiski maki sievietēm un maki vīriešiem, kuri gūst pievienotu vērtību, ja tie ir apdrukāti maki vai apdrukātas somas.

Personificētas somas un maki ar apdruku un reljefa spiedi.

Apdrukātas somas ar uzņēmuma logo vai personificētas somas ar cita dizaina uzdruku, kā arī somas ar reljefa spiedi būs pamanāmas plašam cilvēku lokam. Ja apdrukātā soma ir ar piemērotu un pārdomātu dizainu, tad cilvēkiem tādas reklāmas somas būs patīkami izmantot.
Populārākie somu apdrukas veidi – sietspiede un transfērdruka, savukārt maku apdrukai – karstspiede, ja izvēlēsieties ādas makus vai ādas imitācijas makus, un transfērspiede, ja apdrukai izmantosiet poliestera makus.