Sportam un ceļošanai

Aiciniet draugus, sadarbības partnerus un kolēģus pievērsties aktīvai  atpūtai – dāviniet personificētus reklāmas suvenīrus ar Jūsu logo, kas dod šo iespēju! Starp šiem daudzveidīgajiem reklāmas suvenīriem ir dāvanas, kas  būs noderīgas ceļotājiem vai nelielos izbraucienos ar auto: prezentreklāma auto braucējiem un ceļotājiem – apdrukāti piknika grozi, kompasi,  gaisa atsvaidzinātāji ar individuāla dizaina uzdruku, apdrukāti saules sargi, personificēti ledus skrāpīši. Kā praktiska rakstura prezentreklāma drošībai būs piemēroti pirmās palīdzības komplekti ar apdruku.
Vasaru sajūtās, pludmalē un dažādās aktivitātēs papildiniet ar jaunām un skaistām lietām – personificētām sporta pudelēm, apdrukātām pludmales bumbām, pludmales dvieļiem ar apdruku vai brīvā dabā spēlējamās spēlēm – te lieti noderēs volejbola un futbola bumbas ar logo uzdruku, personificēti golfa komplekti un mazie krāsainie lidojošie šķīvīši ar logo uzdruku.

Personificētas sporta un ceļošanas preces ar apdruku, gravējumu vai izšuvumu.

Ja vēlaties popularizēt savu uzņēmumu daudzveidīgi, tad dāviniet apdrukātus reklāmas suvenīrus, kas tiks izmantoti brīvajā laikā. Dāvanas ar logo uzdruku uz sporta un ceļojumu piederumiem, liecinās par Jūsu pozitīvo attieksmi pret cilvēka personīgo laiku.
Populāras dāvanas apdrukai ir ūdens pudeles ar uzdruku, bumbas ar logo, dvieļi ar izšuvumu. Pavisam īpaši šie suvenīri kļūs ar individuāli izstrādāta dizaina uzdruku – ieskaties cik daudzveidīgi dizainā un formās ir auto gaisa atsvaidzinātāji ar uzdruku, cik ērtas ir daudzfunkcionālās sporta šalles ar uzdruku!